Zabawa choinkowa

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie  niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy choinkowej, która odbyła się w naszej szkole w sobotę 2 lutego.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami zachęcała do zabawy – najpierw młodszych uczniów klas 0-V, a po południu starszych uczniów klas VI-VIII.

Dzieci przebrani Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów… były wróżki, księżniczki, smoki, motyle, biedronki i różne inne przebrania.

Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Najmłodszym uczniom naszej szkoły do tańca przygrywał DJ Pan Jerzy Horodecki.

 

Zabawa choinkowa kl. 0-V

 

Karnawał to czas balów i wesołych zabaw towarzyskich. Zarówno ci zupełnie mali, jak i ci nieco starsi czekali za zabawę choinkową, która w naszej szkole odbyła się 2 lutego 2019 r. Po południu o godz. 15.00 miało miejsce rozpoczęcie zabawy dla uczniów klas VI-VIII. Starsze klasy bawiły się w rytmach najnowszych przebojów puszczanych przez DJ. Było wiele zabaw i konkurencji, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele spędzili czas w miłej atmosferze, za co dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom, którzy przygotowali pyszne poczęstunki dla swoich pociech i nauczycieli, za co należą się podziękowania.

Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy i tak zabawa ta skończyła się o godz. 19.00.

Zabawa choinkowa kl. VI-VIII